КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

Zhuji Град кралот Знаме Текстил копродукции, Ltd е основана во 2006.We сме производител на професионална знаме. Нашата компанија има повеќе од 13 години прави сите видови на flags.There се околу 100 вработени во областа компанијата.Реализацијата на канцеларија има 1000 квадратни метри.

Прочитај повеќе